Obserwator Lubelski: Nie ma epidemii malarii w Hrubieszowskim.

„Tęczowa Wiosna”.

Koleje Szykany społeczności QV!

Jak nam donoszą w klinice chirurgii plastycznej we Wrocławiu doszło do bulwersującego incydentu będącego jaskrawym przykładem dyskryminacji osób o orientacji  nieheteronormatywnej identyfikujących się z płcią społeczną Quen Victory. Nasz czytelnik po kilkuletnim gromadzeniu środków finansowych zapragnął zrealizować marzenie swego życie i poddać się upragnionej operacji  plastycznej. Dyrekcja klinki nieoczekiwanie wykazała się kompletnie niezrozumiałą transfobią i kategorycznie odmówiła uformowania mu trzech piersi.

-Poczułem się kompletnie zdruzgotany i poniżony tą odmową – wyznał pan Karol. – Zaproponowali mi standardową procedurę i wszczepienie dwu implantów. Idioci. Obrazili mnie tą propozycją! Tłumaczyłem im że nie chcę wyglądać jak zwykła kobieta! Od dziecka czułem że jedynie posiadanie trzech piersi zaspokoi moje potrzeby i uczyni mnie nadkobietą QV… Ci ludzie zniszczyli mi marzenia! Pozwę tych faszystów i puszczę z torbami.

Redakcja poszukuje obecnie prawnika który zechce za darmo reprezentować pana Karola  przed Wrocławskim sądem. Na szczęście nasz czytelnik znalazł fachową pomoc – na wieść o jego kłopotach odezwał się dr. Hans Fridlisch, dyrektor renomowanej kliniki w Berlinie.

-Trzy piersi to dla nas żadne wyzwanie – zapewnia nas pan dyrektor. – Rutynowa procedura. Ostatnio robiliśmy sześć u osoby identyfikującej się jako świnia, oraz stworzyliśmy całkiem udane rogi oraz wymię na brzuchu u mężczyzny który od lat pragnął poczuć się jak krowa. Pan Karol spełni u nas wszystkie swe marzenia.       

****************************

Obserwator Lubelski

Nie ma epidemii malarii w Hrubieszowskim.

W odpowiedzi na sygnały zaniepokojonych czytelników redakcja poprosiła o wypowiedź dr Marka Malinowskiego - głównego inspektora sanitarnego naszego województwa.

Red: -Panie doktorze podobno w szpitalach w Krasnymstawie, Chełmie i Hrubieszowie masowo przyjmuje się chorych na malarię.

GIS: -Nie nazwałbym tego zjawiska masowym. Poza tym chorzy ci de facto nie wymagają hospitalizacji, zatrzymujemy ich w szpitalach głównie prewencyjnie aby można im było udzielić pomocy w razie zaostrzenia objawów.   

Red: -Ludzie wiążą pojawienie się malarii z programem retencji polno-łąkowej.

GIS: -To oczywista bzdura. Populacje komarów żyjących w naszym kraju są wolne od zarodźców malarii. Ludzie ci padli ofiarą komarów migrujących, które skutkiem frontu wyżowego przyleciały do nas z Ukrainy. Sytuacja znajduje się pod całkowitą kontrolą.

Red: -Czy to prawda kilkadziesiąt osób zmarło?

GIS: -Wszyscy zmarli pacjenci cierpieli na inne schorzenia. Malaria jest całkowicie uleczalna.

Red: -Podobno szpitalom rozpaczliwie brakuje chininy?

GIS: -Nie nazwałbym tej sytuacji rozpaczliwą. Po prostu ludzie w panice wykupili lek z aptek. W chwili obecnej negocjujemy z Czechami zwiększone dostawy.

****************************

Kurier Warszawski

„Alchemicy pod sąd”

Policja rozbiła kolejną zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się pokątnym wytwarzaniem paliw samochodowych. Mieszkańców jednego z bloków przy ul. Olbrachta na Warszawskiej Woli zaniepokoił utrzymujący się przez kilka dni zapach frytek dobiegający z piwnicy. Wczoraj o czwartej rano oddział uderzeniowy policji skarbowej wkroczył do bloku. Faktycznie w jednym z pomieszczeń piwnicznych ujawniono cztery tysiące litrów przepracowanego oleju słonecznikowego w beczkach, oraz aparaturę złożoną z kilku pralek „Frania” w których trwał akurat proces technologiczny. Olej zaprawiano substancjami chemicznymi oraz duża ilością proszku do prania oraz mieszano przez kilkanaście godzin celem usunięcia zbędnych frakcji.

Na gorącym uczynku zatrzymano dwu alchemików. Pies tropiący wskazał mieszkanie trzeciego uczestnika procederu. Teraz aresztowanych czeka sad i surowa kara z paragrafów o uszczuplenie dochodów skarbu państwa, rabunkową eksploatację zasobów energii elektrycznej, złamanie przepisów o utylizacji olei spożywczych, oraz naruszenie norm przeciwpożarowych.

Ostrzegamy potencjalnych nabywców - pozyskane w ten sposób „paliwo” nie spełnia żadnych norm jakościowych jego stosowanie nieodwracalnie uszkadza silnik. Używając go popełnia się przestępstwo skarbowe. Pojazdy których właściciele chcieli w ten sposób „zaoszczędzić” będą konfiskowane.

****************************

Tygodnik Pomorski

Kłopotliwi „goście” będą deportowani

W ubiegłym tygodniu straż przybrzeżna zatrzymała ponton na którym podróżowało piętnastu Szwedów pochodzenia somalijskiego. Uchodźcy zamierzali się ubiegać o azyl w Polsce lub deportację do Afryki. Wedle ich słów „w Skandynawii nie da się już spokojnie żyć”.

Po rozeznaniu sprawy służby imigracyjne zdecydowały się odesłać ich do Szwecji. Wysłanie uchodźców do starej ojczyzny nadmiernie nadszarpnęło by budżet urzędu wojewódzkiego. O komentarz poprosiliśmy rzecznika prasowego wojewody.

-Ci ludzie wybrali Szwecję za swoją ojczyznę, niech teraz korzystają z przyznanego im obywatelstwa. W dodatku skutkiem długotrwałego pobytu w Europie ludzie ci doznali w znacznym stopniu europeizacji i nie poradzili by już sobie w trudnych warunkach afrykańskich. Wedle naszych informacji Szwecja jest krajem całkowicie bezpiecznym a doniesienia o pogromach szwedzkich muzułmanów i ludności afro-szwedzkiej są stanowczo przesadzone.